Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/jamstage.cz/jamstage.cz/plugins/system/lofshowcase/lofshowcase.php on line 33
Audiotek Megastore přináší Drum Workshop Pavla Valdmana - JamStage.CZ - portál pro muzikanty

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/jamstage.cz/jamstage.cz/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 137

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/jamstage.cz/jamstage.cz/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 42

Novinky

Audiotek Megastore přináší Drum Workshop Pavla Valdmana

Renomovaný brněnský prodejce hudebních nástrojů Audiotek Megastore pro Vás přichystal další díl z oblíbené série hudebních workshopů. Ve čtvrtek 28. 11. přiveze do Brna svůj Drum Workshop jeden z nejnadějnějších českých bubeníků Pavel Valdman. Klinika proběhne v partnerském hudebním klubu Melodka.

Pavel Valdman je absolventem Pražské konzervatoře, má za sebou též tři roky studia na prestižní bostonské Berklee College of Music. Jeho učiteli byli například Dave DiCenso či Mike Mangini (Dream Theater). Kromě působení v amerických kapelách Sinister Grin a Against The Wall má Pavel na kontě též spolupráci s Ewou Farnou, Jankem Ledeckým či kapelou Airfare.

Jeho Drum Workshop bude zaměřen především na předvedení novinek od firem PEARL a PAISTE. Konkrétně se můžete těšit např. na novou řadu Pearl Export včetně nového hardwaru a množství zajímavostí z katalogu firmy Paiste.

Oproti své únorové klinice se Pavel Valdman bude ještě více soustředit na konkrétní hráčské ukázky, lze tedy očekávat pořádný nářez. Více napoví video níže, pořízené na minulé dílně Pavla Valdmana v Audioteku.

Z registrovaných účastníků bude na konci workshopu vylosováno několik výherců hodnotných cen, hlavní výhrou bude činel Paiste Alpha 20“ Ride Rock. Budou se též rozdávat slevové kupóny s plošnou slevou 20 % na produkty od firmy Paiste, jež bude možné uplatnit při nákupu v prodejně Audiotek Megastore.

Registrovat do losování se můžete na oficiální infostránce na webu firmy Audiotek Megastore.

Klinika bude probíhat v rámci koncertního večera Audiotek Kill the Night Live! Po jeho skončení budou následovat koncerty kapel Ginger a Fancy Foxx.

Začátek workshopu je v 19:00. Vstup na celý večer je zdarma.

 

Další informace