Novinky

Ekonomická trojka od Squier

Squier je ekonomickou řadou nástrojů značky Fender a nyní přináší hned tři novinky pro hráče, kteří dokáží ocenit výborný poměr ceny a kvality...

Squier Trojka Squier 51 UPR

Squier ´51

Nástroj se vrací v nové nabušené verzi Vintage Modified modelu, který byl tak oblíbený po roce 2000. Všechna tónová variabilita je zpátky s výkonnou SH konfigurací snímačů, rotačním přepínačem snímačů, push-pull přepínáním a více. Z komponentů jmenujme lipové tělo, javorový krk se saténovou úpravou a “C” profilem, 9,5” rádius javorového hmatníku s 21 medium jumbo pražci, jedno-cívkový snímač Stratocaster u krku a silný humbucker u kobylky, chromové potenciometry s push-pull funkcí, tří-polohový rotační přepínač zapojením snímačů, jedno-vrstvý bílý pickguard (černá varianta na Vintage Blonde modelu) a pevnou kobylku s šesti kameny. K dispozici ve třech barevných variantách Two-Color Sunburst, Candy Apple Red a Vintage Blonde.

 Squier Trojka Squier Standard Stratocaster

Squier Standard Stratocaster

Kytara s tradiční konstrukcí a moderním pocitem. Tato příjemně hratelná variace na klasiku má tělo z lípy, javorový krk a hmatník a jejích 22 pražců s užším profilem krku potěší techničtější hráče. Alnico jedno-cívkové snímače zase poskytnout bohatou zásobu průrazných tónů.

 Squier Trojka Matt Freeman P UPR

Squier Matt Freeman Precision Bass

Uznávaná osobnost Bay Area a hlavně punková legenda Matt Freeman je známý svými monstrózními basovými linkami a agresívním stylem hraní s Rancid, Operation Ivy a nyní i Devils Brigade. Zcela noá baskytara Matt Freeman Signature Precision Bass odráží jeho osobnost a herní styl a poskytuje opravdovou Precision Bass zkušenost. Mohutný tón a tradiční konstrukce. Komponenty nástroje zahrnují tělo z lípy ve dvou barevných variantách Black nebo Vintage White, rychlý javorový krk, 20 pražců na javorovém hmaníku s moderním 9,5” rádiusem, kobylku HiMass se čtyřmi mosaznými kameny a tří-vrstvý černo-bílo-černý pickguard. 

Další informace