Novinky

Absolutní důvěra - Gretsch Players Edition série nástrojů

Gretsch Players Edition je postavena na 100 % důvěře v nástroj. Ultimátní stabilita ladění a maximální komfort od kobylky po ladící mechaniky, nástroje řady Players Edition jsou dokonalým pracovním nářadím noc co noc... Mohutný zvuk a tonální pestrost jsou možné díky novým komponentům jako je tenčí tělo, “ML” vyztužení a “Squeezebox” kondenzátorům a dalším “vychytávkám”. Pojďme si představit jeden z deseti nových modelů.

gretsch players edition 2 upr

Navržena od základu pro moderního hráče, ale zároveň zachovávající nadčasový styl, který proslavil model 6120, Players Edition Nashville s kobylkou String-Thru Bigsby je nádherným příkladem umění a výkonu. Jedná se o komfortní nástroj určený pro každodenní použití ve všech možných podmínkách, ať již při cvičení doma nebo ve zkušebně, tak pro živé koncerty nebo natáčení ve studiu.

Dva humbucker snímače High Sensitive Filter´Tron tvoří ideální celek s laminovaným javorovým tělem, kdy poskytují panensky čistý tón se skelným středovým pásmem, robustními basy a vyrovnaným vyšším harmonickým podtextem pro perfektní mix s ostatními nástroji. Ebenový hmatník má 12” rádius s 22 medium jumbo pražci a oku lahodícími Neo-Classic polohovými značkami. Javorový krk má známý profil do “U”. Inovativní

gretsch players edition 1

Gretsch “ML” vyztužení bylo specificky navrženo pro plnohodnotné akustické zvuky z tenčího 2,25” těla. Kontrolky jsou jednoduché, ale účinné - oddělené ovládání hlasitosti pro každý snímač, tří-polohový přepínač, No Load tónová clona a celková hlasitost. Nové “Squeezebox” kondenzátory umožňují hladký vintage tón a speciální přidaný obvod umožňuje zároveň zachování artikulace a výškového pásma i při stáhnutí hlasitosti. Stabilní ladění zajišťuje kombinace kobylky Bigsby B6GP, nultý pražec GraphTech TUSQ XL a uzamykatelné ladící mechaniky Schaller. Potěší luxusní pevný kufr v základní výbavě každého nástroje série Gretsch Players Edition.  

Specifikace:

•tělo - laminovaný fládrovaný javor
•krk - javor
•menzura - 24,6”
•hmatník - eben
•rádius - 12”
•snímače - 2x High Sensitive Filter´Tron
•kobylka - Bigsby B6GP
•nultý pražec - GraphTech Tusq XL
•ladící mechaniky - Schaller

Další informace